Focus on detal | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Inspiracje i newsy ze świata mody

784
Lekcja stylu

Focus on detal

29.11.2017

Dbałość o każdy detal, perfekcjonizm w każdym calu. Prawdziwy dżentelmen zna się na rzeczy i wie, że diabeł tkwi w szczegółach.

 

Dżentelmen dba o najdrobniejszy element swojego stroju od stóp do głów. Ma dobrze przemyślane i zestawione wszystko, łącznie ze spinkami do mankietów. Poza tym nie boi się deseni. Delikatny, kwiatowy subtelnie ożywi pastelową koszulę i będzie sygnałem dobrego smaku i rozeznania w aktualnych trendach.

SPORTOFINO, VISTULA, SPORTOFINO
SPORTOFINO, VISTULA, SPORTOFINO

 

Deseń nie musi pokrywać całej koszuli. Może zdobić na przykład mankiety, które po podwinięciu, będą podkręcały stylizację. Podobnie jak jedwabna poszetka w niebanalny print będzie puszczeniem oka w stronę mody.

EMMANUEL BEG, EMMANUEL BERG, VERSACE COLLECTION
EMMANUEL BERG, EMMANUEL BERG, DESIGNERS

Szalenie istotne jest także przykładanie wagi do idealnych krojów dopasowanych do sylwetki. Najlepszy garnitur, który będzie źle leżał, nie pomoże. Dlatego warto mieć zaprzyjaźnionego krawca, który dokona poprawek.Kolejny wyróżnik mężczyzny perfekcyjnego to stawianie na wysokiej jakości akcesoria, które są nieodzownym wykończeniem zarówno stroju służbowego, jak i tego noszonego po pracy czy w weekend.

Nieodzownym elementem stylizacji jest zegarek, który podkreśli profesjonalny wygląd. Świetnie sprawdzi się klasyczny, gustowny czasomierz na skórzanym pasku. Do tego świetnej jakości buty, w odcieniach reszty stroju, pasek w odpowiednim stylu i tonacji. Do pracy ponadczasowa aktówka czy klasyczna torba na laptopa, a na weekend znów bardziej nieformalna, sportowa torba albo plecak.

FERERIQUE CONSTANT, W.KRUK
FREDERIQUE CONSTANT, W.KRUK

 

Główne zdjęcie: COS, STENSTRÖMS/CAMPIONE, BOSS STORE, APIA

do góry