Sklepy
Inspired by fashion

Inspiracje i newsy ze świata mody

784x512 1
Lekcja stylu

LEKCJA STYLU WEDŁUG PARISI FASHION CONCEPT

12.06.2017

Parisi Fashion Concept to salon z ekskluzywnymi ubraniami i dodatkami dla kobiet. Łączy je włoska fantazja, świetna jakość i najlepsze krawiectwo.

JUST CAVALLI
JUST CAVALLI

To wyjątkowe miejsce skupia światowe marki, uwielbiane przez gwiazdy. Oryginalne projekty w doskonałym wykonaniu są skierowane do kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu i które kochają sukienki – znajdziemy ich tutaj sporo, na różne okazje. Królują te od Roberta Cavalliego, włoskiego projektanta o międzynarodowej renomie, ubierającego takie gwiazdy, jak Jennifer Lopez czy Beyoncé. Odważne nadruki (zwłaszcza te zwierzęce czy nawiązujące do egzotycznej roślinności), energetyczne kolory, błysk, niebanalne aplikacje na sukienkach czy dodatkach świetnej jakości to znaki rozpoznawcze młodszej linii projektanta – Just Cavalli. W Parisi Fashion Concept kupimy też ubrania Cavalli Class, czyli bardziej klasyczną, elegancką odsłonę, ale wciąż z odrobiną włoskiego szaleństwa, z intrygującymi printami.

CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA, JUST CAVALLI, ERMANNO SCERVINO
CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA, JUST CAVALLI, ERMANNO SCERVINO

W salonie znajdziemy również projekty Ermanno Scervino, które cechuje niewymuszona elegancja. Ten urodzony w Mediolanie, a mieszkający we Florencji designer czerpie inspiracje z podróży po świecie. W jego kolekcjach uwagę zwracają między innymi wysublimowane sukienki. Urocze koronki, wdzięczne falbanki są równoważone przez delikatne, stonowane kolory. Efekt? Podkreślenie kobiecych atutów.

CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA
CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA

Indywidualistki, w których żyłach płynie gorąca krew, powinny zapoznać się z kolei z polską marką CHAOS by Marta Boliglova, która podbija zagraniczne rynki. Feeria barw pulsujących życiem, odważne fasony, latynoski klimat, popowe szaleństwo i dbałość o detale, jak i najwyższa jakość wykonania i tkanin… Czyżby chaos? Tak, ale zdecydowanie kontrolowany i w pozytywnym wydaniu!

Zdjęcie główne: CHAOS by Marta Boliglova

do góry