Mali modni | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Inspiracje i newsy ze świata mody

RK_Blog-512x784
Lekcja stylu

Mali modni

13.11.2017

Oprócz najwyższej jakości, rodzice co raz częściej poszukują oryginalnego designu podczas kompletownia garderoby swoich pociech. Stawiając na popularne marki, które gwarantują nie tylko wygodę, ale i swobodę kreowania modnych stylizacji.

 

tommy

Amerykański luz w połączeniu z elegancją. Tak można zdefiniować styl preppy, którego prekursorem niezaprzeczalnie jest Tommy Hilfiger. Kolekcje tworzone pod nazwiskiem projektanta od lat wierne są stylowi nonszalanckiego studenta amerykańskiego college’u. Także jeśli chodzi o linię dziecięcą, którą budują klasyczne koszulki polo, bomberki i kardigany utrzymane w biało-granatowej kolorystyce. Dziecięcego charakteru nadają im wzory i grafiki.

dIESEL_BLOG

Marka Diesel w swoich propozycjach stawia na aktualne trendy. Soczyste kolory, zabawne printy i hasła na bluzach oraz miękki denim tworzą uniwersalną i wygodną kolekcję, która sprawdzi się podczas codziennych dziecięcych aktywności. Wysoka jakość materiałów i proste kroje nie krępują ruchów i gwarantują komfort noszenia.

Royal Kids to wyjątkowy multibrand dedykowany małym fanom mody i ich rodzicom. W kolekcjach flagowych marek takich jak Tommy Hilfiger, Diesel, Catimi czy Angel’s face znajduje się wyselekcjonowana oferta zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych dzieci.

do góry