Męska rzecz pod choinkę | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Inspiracje i newsy ze świata mody

784x512_foto
Lekcja stylu

Męska rzecz pod choinkę

11.12.2017

PROPOZYCJA_BLOG_FACET — kopia (2)

Prezenty dla mężczyzn pod choinkę powinny praktyczne, a jednocześnie wyjątkowe. Szalik z luksusowego materiału, elegancki dodatek w postaci zegarka lub stylowe wyposażenie domu dedykowane tylko jemu ucieszy każdego Pana. W prostocie tkwi siła dlatego warto postawić na klasykę w najwyższej jakości.

PROPOZYCJA_BLOG_FACET

Dobrze skrojona koszula w tradycyjnym błękicie to ponadczasowy upominek, który sprawdzi się podczas niejednej okazji. Jeśli wybór takiego elementu garderoby jest dla nas zbyt ryzykowny, dodatki stanowią znakomitą alternatywę. Kaszmirowy szal lub elegancki krawat nada każdej męskiej stylizacji szlachetnego sznytu.

PROPOZYCJA_BLOG_FACET — kopia

 Męska biżuteria staje się coraz popularniejsza wśród Panów. Wybierają ją zwłaszcza Ci, którzy nie boją się wyrazistych dodatków. Mężczyznom, którzy cenią mniej oryginalne
w formie rozwiązania, podaruj zegarek na skórzanym pasku, który sprawdzi się na co dzień lub eleganckie spinki do mankietów, po które sięgnie od święta.

marka_BBHOME

Wybór męskiego prezentu nie musi się ograniczać jedynie do garderoby. Elegancka dekoracja domu lub prezent związany z zainteresowaniami obdarowywanego to niesztampowy pomysł na upominek. Tak jak w przypadku każdego podarku, zadbaj o najwyższą jakość, która decyduje o jego wyjątkowym charakterze.

do góry