Sklepy
Inspired by fashion

Inspiracje i newsy ze świata mody

1 758x512 3
Sekrety urody

DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ!

16.11.2016

Są wyraziste i nawiązują do makijażu modnego w latach 90.

Trend wypromowany na portalach społecznościowych przez modelkę Kylie Jenner nieśmiało zaznaczył swoją obecność rok temu, ale to na ten sezon przypada szczyt jego popularności. Ciemne usta w odcieniach brązu w latach 90. pokochały między innymi Jennifer Aniston oraz Kate Moss, a dziś jest obecny na ulicach najmodniejszych światowych metropolii.

Wybierając ten kolor pomadki, zadbajmy o to, by cera była rozświetlona,
a niedoskonałości ukryte. Mocny kolor może niepotrzebnie wyeksponować drobne zaczerwienienia na twarzy. Najlepiej zrezygnować także z mocnego makijażu oka. Brąz jest doskonałym towarzyszem naturalności!

kolaz_blog_3

YVES ROCHER, 

Wśród brązowych produktów do malowania ust znajdziemy szeroki wachlarz matowych szminek w delikatnych odcieniach kawy z mlekiem (Yves Rocher) oraz gorzkiej czekolady (Urban Decay/Sephora). Lubisz połysk? Postaw na błyszczyki w modnej palecie barw (Clinique/Sephora) lub pomadkę z metalicznym pigmentem (Dior/ Sephora).

kolaz_blog_4

DIOR, LANCOME, CLINIQUE – SEPHORA, 

Jeśli chcesz, by usta wyglądały na większe, (przed umalowaniem) wargi obrysuj konturówką w neutralnym kolorze lub kredką w odcieniu pomadki (Yves Rocher).
Z pomocą może przyjść także pomadka w kredce (Yves Rocher), która działa nawilżająco. Będziesz zaskoczona efektem!

do góry