ACTIVATE ’87 – concept limited collection Gino Rossi | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

ACTIVATE ’87 – concept limited collection Gino Rossi

14.07.2017
Data zakończenia: 14.08.2017

torba_MISSISIPI (1) Galeria zdjęć

Szalone lata 80., girl power w hip-hopie i przenikanie się wielu trendów. Najnowsza concept limited collection to wyjątkowa kolekcja butów inspirowanych dekadą, która obecnie jest bardzo na czasie! Daj się zabrać w modową podróż do przeszłości!

Tego lata na wybiegach światowych domów mody królowały buty o zaskakującej formie. Klapki i sandały zyskały zupełnie nowego looku dzięki wysokim platformom, wycięciom i futurystycznym motywom. Projektanci prześcigają się w tworzeniu architektonicznych form, wobec których nie można przejść obojętnie. W świecie high fashion wciąż widoczna jest również duża inspiracja sportem. Concept limited collection Gino Rossi doskonale wpisuje się w najmodniejsze trendy. Starannie zaprojektowane modele podkręcą każdą wakacyjną stylizację, jednocześnie zapewniając komfort i wygodę.

Linia o mocno sportowym charakterze to modele rewelacyjnie uzupełniające popularny styl athleisure. Elektryzujące kolory stanowią wyrazisty akcent, dzięki któremu sneakersy i sandały przykuwają wzrok, robiąc maksymalne wrażenie przy minimalnej formie. Ekstremalna, warstwowa podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa oblana jest najmodniejszym połączeniem kolorystycznym sezonu, cytryną
i barbie pink. W linii znajdziemy flatformy, czyli płaskie buty z platformą, wykonane
z najwyższą starannością wsuwane półbuty na rzep oraz multikolorowe sneakersy, idealne do niewymuszonych, swobodnych stylizacji. Uzupełnieniem kolekcji są modne torby, łączące w sobie klasyczną czerń i szaleństwo kolorów.

do góry