Letni niezbędnik dla taty i syna | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Letni niezbędnik dla taty i syna

02.07.2018
Data rozpoczęcia: 02.07.2018 | Data zakończenia: 16.07.2018

S'portofino dziecko

Wakacyjne przygody czas start! Czy to na miejską wycieczkę czy na piesze wędrówki, trzeba się odpowiednio przygotować. W tym roku chłopaki sami ruszają w męską podróż, pakują plecaki i szukają nowych miejsc, które warto odwiedzić. A co jeszcze im się przyda? Sprawdźcie to w Domu Mody Klif!

KW1_min

Plecak to obowiązkowy element wyposażenia każdego podróżnika. Pojemny i wygodny zmieści wszystkie potrzebne akcesoria, jedzenie na drogę i talię kart, którą można się poratować w razie deszczu. Tacie proponujemy wielokomorowy plecak, który zaleźliśmy w salonie Tommy Hilfiger. Jego towarzyszowi z kolei, nieco mniejszy bagaż w intensywnym niebieskim kolorze. Z tak wyrazistym plecakiem trudno się zgubić!

KW2_min

O wygodnych butach pamiętamy wszyscy. A co z dodatkami, które pakujemy  w ostatniej chwili? My o nich przypominamy! Okulary przeciwsłoneczne i czapka z daszkiem chronią przed słońcem, a przy okazji modnie wyglądają 😉 Tacie okularów polecamy szukać w salonie Perfect Vision, gdzie znajdzie dla siebie doskonale dobrany model. Mniejszym podróżnikom z kolei powinna przypaść do gustu czapka w intensywnym kolorze. Na przykład taka unikatowej marki Domu Mody Klif Jacadi Paris albo pomarańczowa z dziecięcej linii marki COS.

KW3-1min

Pora na prawdziwie męskie gadżety, które dają najwięcej frajdy! Całe dnie spędzone na desce? Dlaczego nie! Wakacje to w końcu mnóstwo wolnego czasu na zabawę. W salonie Adventure Sports najmłodsi sportowcy znajdą wiele modeli i wzorów desek do jeżdżenia. Technologiczne nowinki z kolei ucieszą Tatę. Kamerą sportową Sony uwieczni najbardziej niesamowite, wspólne chwile.

do góry