Magazyn Domu Mody Klif i Centrum Handlowego Klif laureatem konkursu Power of Content Marketing Awards 2017 | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Magazyn Domu Mody Klif i Centrum Handlowego Klif laureatem konkursu Power of Content Marketing Awards 2017

09.06.2017
Data rozpoczęcia: 08.06.2017 | Data zakończenia: 31.07.2017

KW_podstrona_szpalty_roku_nowe1

We wtorek, 6 czerwca 2017 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Power of Content Marketing Awards 2017. Jury wyróżniło magazyn Domu Mody Klif i Centrum Handlowego Klif w kategorii content marketing – galerie handlowe. Magazyn wzorowany jest na najlepszych pismach modowych na świecie. Dostarcza inspiracji w zakresie stylizacji oraz informacjimo najnowszych trendach.

Konkurs Power of Content Marketing – Szpalty Roku 2017 organizowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń z branży. Głównym celem jest promocja najlepszych polskich projektów i propagowanie wysokich standardów. Magazyn Domu Mody Klif i Centrum Handlowego Klif w Gdyni został doceniony i nominowany przez jury Power of Content Marketing Awards 2017 w kategorii: content marketing – Galerie Handlowe. W tej kategorii to jedyne wyróżnienie.

Magazyn Klif zdobył uznanie ekspertów „za elegancki, nowoczesny design, dopasowanie do produktu i grupy docelowej, zachęcanie czytelników do kontaktu oraz ciekawe zdjęcia aranżacyjne.” Pozycjonowany jest jako ekspert w dziedzinie fashion, oferując Klientom propozycje, które zaspokajają nawet najbardziej wymagające gusta. Jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań.

Magazyn oferuje przekrój unikatowych na polskim rynku marek, które w pełni odpowiadają na realne potrzeby Klientów. Czytelnicy znajdują w nim szeroką ofertę wyjątkowych produktów.
Najnowsza komunikacja obu Klifów oparta jest na wizerunku Patrycji Gardygajło, polskiej modelki, która podbija wybiegi na całym świecie. Efektowne stylizacje zostały uchwycone aparatem znanego fotografa – Adama Plucińskiego. Praca tej dwójki została świetnie przedstawiona w magazynie, który tworzy jakość od lat plasującą go w czołówce pism custom publishing. Magazyn jest przygotowywany i wydawany przez Valkea Media.

do góry