Marc Cain w Domu Mody Klif w Warszawie | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Marc Cain w Domu Mody Klif w Warszawie

21.07.2017
Data rozpoczęcia: 21.07.2017 | Data zakończenia: 30.09.2017

podstrona_MarcCain

22 lipca, w Domu Mody Klif w Warszawie otworzył się salon marki Marc Cain. Proponuje ona projekty spełniające najwyższe oczekiwania pod względem jakości wykończenia i materiałów oraz najwyższego poziomu wzornictwa i technik tworzenia. 

Marc Cain jest międzynarodową firmą oferującą modę w segmencie premium. Innowacyjny duch i ekskluzywne, nowoczesne cięcia to kluczowa etykieta firmy. Marc Cain łączy w sobie zmysłowe ubrania z chłodnymi, ekscytującymi detalami. Wszystkie linie produktów z kolekcji marki pokazują nowoczesne podejście do sylwetki i odzwierciedlają ducha czasu. Jest to rodzaj mody, która zawsze czyni różnicę, ale nigdy nie zdradza jej zasad.

Marka w swoim asortymencie proponuje najbardziej trafne, aktualne projekty prosto ze światowych wybiegów. Klienci będą mogli odnaleźć zarówno eleganckie blezery, kobiece sukienki i jedwabne bluzki, jak i przytulne kardigany, czy wygodne jeansy. Każda kolekcja jest projektowana z myślą o pewnej siebie, otwartej i ciekawej świata Kobiecie. Marc Cain to włoska elegancja połączona z niemiecką precyzją.

Dom Mody Klif serdecznie zaprasza do odkrycia ekskluzywnego świata marki Marc Cain!

 

do góry