Multibrand LUNA | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Multibrand LUNA

19.06.2017
Data rozpoczęcia: 11.06.2017 | Data zakończenia: 30.06.2017

podstrona_luna

11 czerwca w Domu Mody Klif otworzył się multibrand LUNA. Na powierzchni ok. 80m2 Klienci znaleźć mogą szeroki wybór marek premium, które zachwycą najbardziej wymagające gusta.

 

Salon LUNA to butik multibrandowy posiadający szeroki wybór marek, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Lost&Found to jedna z propozycji, która łączy w sobie nonszalancję kroju i ascezę koloru. Henry Christ to kobiece i pełne niewymuszonego luzu projekty, a Giorgio Brato ma w swojej ofercie produkty z najwyższej klasy skór. Cinzia Rocca to kobiecość w klasycznym, ale niesztampowym wydaniu, natomiast Humanoid to marka dla niezależnych
i odważnych kobiet, która proponuje projekty inspirujące się kulturą punk. HTC Los Angeles łączy w sobie kalifornijski styl surferów i zamiłowanie do luzu, typowego dla hippisów, a Premiata stanowi mariaż ze stylem graficiarzy i performerów. Marka Please proponuje estetyczne, pełne energii i lekkości projekty, natomiast Caroline Bliss to śródziemnomorski glamour, który prezentuje bogactwo wzorów, deseni
i ich połączeń. Transit natomiast to miejska i dynamiczna marka, która silnie inspiruje się tym, co aktualne w obecnych trendach.

Szeroki przekrój światowych brandów, które proponuje salon LUNA pozycjonuje firmę na wysokim poziomie. Dom Mody Klif zaprasza do zapoznania się z niezwykłymi projektami, jakie oferują marki skupione w salonie LUNA.

do góry