Odkryj perfumerię Sephora na nowo | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Odkryj perfumerię Sephora na nowo

24.07.2017
Data rozpoczęcia: 24.07.2017 | Data zakończenia: 30.07.2017

podstrona_Sephora

Sephora znów zaskakuje. 26 lipca otworzyła dla Klientów zupełnie nowe wnętrze salonu w Domu Mody Klif w Warszawie, które w zupełnie nowy sposób prezentuje marki dostępne w perfumerii.

Mimo ugruntowanej pozycji na rynku, Sephora nieustannie wprowadza innowacyjne marki kosmetyczne, niedostępne w innych perfumeriach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientek, do oferty Domu Mody Klif Sephora wprowadziła takie marki jak Becca, Zoeva czy Huda Beauty.

Dzień inaugurujący otwarcie salonu był wielkim wydarzeniem dla wszystkich wielbicieli makijażowych trendów. Specjalnie na nich czekało wiele, wyjątkowych atrakcji. Bezpłatny, profesjonalny makijaż, 15-minutowa minimetamorfoza czy Brow Bar marki Benefit to tylko nieliczne z niespodzianek. Perfumeria zadbała także o bezpłatne konsultacje zapachowe i pielęgnacyjne z marką Sisley oraz poczęstunek i upominki. Dodatkowo, na terenie Domu Mody Klif, w miejscu przy fontannie stanęło podium, gdzie eksperci marek Smashbox, Glam Glow i Bumble and Bumble odpowiadali na pytania związane z szeroko pojętym tematem Beauty.

 

Zapraszamy do niezwykłego świata marki!

do góry