Otwarcie jedynego w Polsce salonu Elisabetty Franchi | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Otwarcie jedynego w Polsce salonu Elisabetty Franchi

16.05.2017
Data rozpoczęcia: 16.05.2017 | Data zakończenia: 30.05.2017

EF_FASHION SHOW_SS17 (16) Galeria zdjęć

13 maja w Domu Mody Klif w Warszawie nastąpiło otwarcie jedynego w Polsce butiku Elisabetty Franchi. Oficjalne wydarzenie, uświetniające pojawienie się marki w Polsce odbyło się 18 maja o godzinie 16:00.

Elisabetta Franchi to znana na całym świecie marka, której projekty zachwycają ponadczasowością                     i dokładnością wykonania. Jej najnowsza kolekcja inspirowana jest odważnymi pracami Helmuta Newtona, fotografa mody, który zasłynął z odważnych, kobiecych aktów. Świetliste kreacje w stylu hollywoodzkim celebrują ciało głębokimi wcięciami i dekoltami. Długie cekinowe sukienki z asymetriami i transparentnościami tworzą uwodzicielski efekt. Ramiona podkreślone przez falbany i asymetrie uwidaczniają piękną linię dekoltu. Z kolei seksowne spódnice, kombinezony, obcisłe topy, spodnie z wysokim stanem i szerokimi nogawkami podkreślają sylwetkę. Odważne projekty odzwierciedlają charakter Elisabetty Franchi, która jest pewną siebie, prowokującą i przyciągającą spojrzenia kobietą.

18 maja, w Domu Mody Klif odbyło się oficjalne wydarzenie uświetniające otwarcie jedynego w Polsce butiku Elisabetty Franchi. Na powierzchni ponad 100m2 stworzony został ekskluzywny świat, do którego wszystkich Klientów serdecznie zapraszamy!

do góry