Otwarcie salonu Eva Minge | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Otwarcie salonu Eva Minge

23.09.2017
Data rozpoczęcia: 23.09.2017 | Data zakończenia: 31.10.2017

podstrona_Ewa_minge

W Domu Mody Klif w Warszawie otwarty został salon marki Eva Minge.  Zaprezentowane są w nim limitowane kolekcje ubrań i akcesoriów, które zyskują wyjątkową oprawę, zaś każda kobieta szansę na jedyne w swoim rodzaju doznania.

Ewa Minge – polska projektantka, która ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje do tworzenia kolekcji dedykowanych kobietom takim jak ona – bezkompromisowym i odważnym. Jej nowatorskie projekty znajdują uznanie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Bogate portfolio marki sukcesywnie powiększane jest o kolejne współprace projektantki z najlepszymi firmami tworzącymi akcesoria, takie jak okulary, obuwie czy biżuteria. Od kilku lat marka zajmuje się też kompleksowym wystrojem wnętrz sygnowanym nazwą Eva Minge Home.

Jak mówi projektantka – „Chciałam, aby salon w Domu Mody Klif nie był dosłownym sklepem czy konceptem, a miejscem miłych spotkań naszych Klientów i osób z nami zaprzyjaźnionych. Nowo powstały salon Eva Minge prezentuje zupełnie odmienną filozofię zakupów. Jest to bowiem miejsce, gdzie kobiety odnaleźć mogą odrobinę luksusu w najnowszych kolekcjach, ale przede wszystkim miło spędzić czas przy dobrej kawie i rozmowie.”

Salon Eva Minge w Domu Mody Klif to nie tylko autorskie kolekcje modowe, ale  jednocześnie wysmakowane piękne wnętrze. Jak dodaje Agnieszka Sawicka, Associate Director w AEW Asset Management, właściciel marki Klif –  „Z ogromną radością przyjęłam informację, że Eva Minge kojarzona ze światową modą Mediolanu czy Paryża chce dołączyć do grona najemców Domu Mody Klif. Salon Eva Minge to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, gdzie indywidualne podejście do Klienta spotyka się z modą o wielowymiarowym charakterze. Niewątpliwie niepowtarzalny charakter nowego butiku wzmacnia wizerunek Klifu, jako miejsca oferującego produkty premium, ale także miejsca wpisującego się w wyjątkowy styl życia, jaki preferują nasi Klienci.”

Dostępne kolekcje ubrań budują krótkie serie i pojedyncze egzemplarze haute couture. Każda z Klientek będzie miała także możliwość zamówienia modelu zaprojektowanego i przygotowanego specjalnie dla niej. Dla Pań poszukujących własnego stylu organizowane będą dni ze stylistami, którzy pomogą w wyborze odpowiednich stylizacji.

Zapraszamy do odkrycia niezwykłego świata Ewy Minge!

do góry