Pennyblack – włoski styl w nowej odsłonie | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Pennyblack – włoski styl w nowej odsłonie

07.09.2017
Data rozpoczęcia: 01.09.2017 | Data zakończenia: 30.09.2017

Pennyblack_IP

Najwyższa jakość wymaga doskonałej oprawy. 1 września marka Pennyblack, przynależąca do Max Mara Fashion Group, otworzyła odmienione wnętrze salonu. Na powierzchni 130 m2 wielbiciele włoskiego krawiectwa odnajdą kolekcje marki dedykowane różnym okazjom.

Marka Pennyblack od kilkudziesięciu lat tworzy wizerunek współczesnej kobiety. Stawiając na pierwszym miejscu jakość wykończenia i unikalność projektów, oferuje modę wyrafinowaną lecz nie onieśmielającą. Wyjątkowe kolekcje wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego ponownie otwarty salon zaprasza do nowego wnętrza.

Flagowy salon Pennyblack zlokalizowany w Domu Mody Klif w Warszawie prezentuje nowy, lekki koncept aranżacji. Zaprojektowany przez cenionego architekta Duccio Grassi charakteryzuje się wykorzystaniem oryginalnych materiałów i ekskluzywnych faktur. Duże, metalowe siatki, wyróżniające strefy salonu znakomicie kontrastują z ceramiczną podłogą, nadając wnętrzu nowoczesny i świeży charakter. Meble utrzymane w stylistyce wyposażenia siłowni z lat trzydziestych, drewniane drabinki i akcesoria do ćwiczeń, przekształcone w stoliki, decydują o unikalnym stylu salonu. Przytulnej atmosfery nadaje cenne drewno popiołowe i polerowany mosiądz w odcieniach wiedeńskiej słomy.

Odpowiadając na modowe potrzeby, sezon jesień-zima 2017/2018 w odświeżonym salonie Pennyblack to prawdziwy mariaż aktualnych trendów z ponadczasowym wzornictwem, pozostający w charakterystycznym stylu marki. Podstawę garderoby niezmiennie tworzą ciepłe swetry o grubym splocie. W tym sezonie nie tylko w odcieniach szarości i czerni, ale także najmodniejszej czerwieni i musztardowej żółci. Tegoroczna kolekcja to także klasyczne jeansy i dzianinowe sukienki, ozdobione dziewczęcymi falbanami, stanowiące idealne rozwiązanie dla wielbicielek nieco subtelniejszych stylizacji. W połączeniu
z płaszczami oversize, w mocnych kolorach błękitu lub pomarańczy, stają się stylowym i uniwersalnym zestawem na co dzień. Niezależnie od panujących trendów doskonałe włoskie krawiectwo i najwyższej jakości tkaniny pozostają zawsze modne.

Dom Mody Klif w Warszawie serdecznie zaprasza do ponownie otwartego salonu marki Pennyblack, który mieści na parterze.

do góry