PORSCHE DESIGN X Perfect Vision | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

PORSCHE DESIGN X Perfect Vision

29.11.2017
Data rozpoczęcia: 29.11.2017 | Data zakończenia: 08.12.2017

rz_pde_zero_base_a1_hoch.indd Galeria zdjęć

W dniach 7-8 grudnia w salonie Perfect Vision w Domu Mody Klif będzie dostępna cała kolekcja markowych oprawek kultowego studia Porsche Design.

 

Projekty Porsche Design to synonim jakości i prestiżu. Cechują się oryginalnym wzornictwem nawiązującym do ekscytującej linii popularnego roadstera i licznymi odniesieniami do sportu. Okulary są lekkie i wyjątkowo trwałe dzięki czemu komfort noszenia jest gwarantowany. W technologii tworzenia oprawek marka wykorzystuje wysokiej jakości materiały, które przedłużają ich żywotność.

Dom Mody Klif to jedyne miejsce w Polsce, gdzie przez dwa dni Goście będą mogli  zapoznać się z pełną kolekcją oprawek Porsche Design, a także skorzystać ze specjalnej 30 % zniżki na produkty marki. Na Klientów, którzy w godzinach od 14.00 do 20.00 odwiedzą salon Perfect Vision czeka dodatkowa niespodzianka – bezpłatne badanie wzroku nowoczesnym skanerem DNEye® Po takim badaniu doradca pomoże dobrać idealne oprawki oczywiście od Porsche Design. Zapraszamy do salonu na poziomie 1.

do góry