Prezent dla Taty | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Prezent dla Taty

21.06.2018
Data rozpoczęcia: 21.06.2018 | Data zakończenia: 29.12.2018

podstrona

Specjalna okazja wymaga wyjątkowego prezentu. W końcu wszyscy je kochamy! A Dzień Taty to święto szczególne, dlatego warto poświęcić nieco czasu na znalezienie idealnego upominku. Jeśli jeszcze nie wiesz co wybrać dla swojego Taty skorzystaj z naszego prezentownika, który pomoże Ci w zakupach last-minute.

 

Zegarek to nieodłączny element męskiego stylu, który podkreśla osobowość właściciela. Jaki styl ma Twój Tata? Jeśli ceni klasykę, podaruj mu ponadczasowy model na skórzanym pasku, który znajdziesz w salonie Royal Collection. Lubi się wyróżniać? Zajrzyj do salonu W. Kruk po zegarek na metalowej bransolecie albo taki z oryginalną, sportową tarczą.

IMG_8634

Wybierając prezent dla Taty warto postawić na upominek, który jest nie tylko ładny, ale i praktyczny. Skórzane dodatki i akcesoria nigdy nie wychodzą z mody, a do tego wraz z upływem czasu zyskują na charakterze. W poszukiwaniu skórzanej galanterii zajrzyj do salonów Boss Store, Vistula i Apia. My wypatrzyliśmy w nich pasek, portfel i teczkę, ale może Tobie wpadnie w oko jeszcze coś innego?

Skórzane-KW

Twój Tata nie rozstaje się ze swoim ulubionym zegarkiem i portfelem? Dobre wino, perfumy albo nowoczesne słuchawki z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Pięknie zapakowany prezent wręczony od serca to najpiękniejszy upominek! W Domu Mody Klif znajdziesz te i jeszcze więcej pomysłów.

KW3

do góry