START SEZONU WIOSNA/LATO 2017 | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

START SEZONU WIOSNA/LATO 2017

07.03.2017
Data rozpoczęcia: 03.03.2017 | Data zakończenia: 31.03.2017

640x960_start_sezonu_wiosna_2017_Warszawa

Nowy sezon mobilizuje do porządków w garderobie, ale jednocześnie zachwyca i uwodzi najnowszymi kolekcjami. Wraz ze startem nowej kampanii wizerunkowej Dom Mody Klif rozpoczyna nowy sezon, dając niepowtarzalną możliwość zakupu najnowszych kolekcji. Gwiazdą kampanii, została już po raz drugi z rzędu Patrycja Gardygajło, światowej sławy modelka.

Dom Mody Klif w Warszawie to miejsce, w którym królują najgorętsze trendy!
W niepowtarzalnej ofercie Klifu znajdziesz aktualne kolekcje na sezon wiosna/lato 2017. Wysmakowane połączenia bieli i czerni, romantyczne, kwiatowe printy czy ponadczasowy minimalizm to tylko kilka z modowych propozycji Klif na sezon SS17. Wśród prestiżowych marek odzieżowych  czy też popularnych każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Już dziś poddaj się wiosennej metamorfozie! W Domu Mody Klif ruszył nowy sezon konsultacji polecany przez Ewelinę Rydzyńską – eksperta ds. wizerunku
i stylistkę gwiazd. W ramach Pakietu Konsultacji dostępne są: porady dotyczące stylizacji, personal shopping, brafitting czy pomoc w wyborze okularów. Pakiet Konsultacji obejmuje również porady dotyczące urody – pielęgnacji skóry, wizażu czy doboru odpowiednich perfum. Ponadto w ramach Pakietu Konsultacji do dyspozycji są tajski masaż dłoni i malowanie paznokci.

 

Dom Mody Klif w Warszawie to nie tylko doskonałe miejsce na zakupy, to także kameralna atmosfera, która pozwoli na przyjemne spędzenie czasu.

do góry