Szykowne wnętrze | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Szykowne wnętrze

27.11.2017
Data rozpoczęcia: 27.11.2017 | Data zakończenia: 27.12.2017

20171124_112825 Galeria zdjęć

Oferta wyposażenia wnętrz Domu Mody Klif w Warszawie powiększyła się o nową markę premium. W listopadzie otworzył się salon niemieckiej marki Rosenthal, której porcelana znana jest w całej Europie.

Marka powiększa obecną w Domu Mody Klif strefę aranżacji wnętrz. Mając na uwadze światowe trendy oferuje kolekcje porcelany, które spełniają nie tylko rolę użytkową, ale także dekoracyjną.

130-letnie doświadczenie marki znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowych kolekcjach łączących przywiązanie do tradycji
i nowoczesne spojrzenie na szlachetny materiał jakim jest porcelana. Bogata oferta składa się z kilku linii, spośród których wyróżniają się dwie wiodące – Rosenthal Classic
i Rosenthal Studio-Line. Utrzymana w odcieniach bieli linia Classic zachwyca starannością wykonania
i flagowym serwisem „Biała Maria”, który stał się synonimem elegancji i rzemieślniczego kunsztu.
W  kolekcji Studio-Line odnajdziemy inspirację sztuką, która wyrażona jest w futurystycznych formach i wzornictwie zastaw, często sygnowanych nazwiskami znanych architektów, projektantów i artystów. Współczesny charakter linii podkreślają odcienie złota
i srebra. Specjalnie na święta marka Rosenthal przygotowała linię, która zdobiona jest dekoracyjnym motywem czerwonych poinsecji. W stale rozbudowywanej ofercie marki znajdziemy także dekoracyjne aniołki, świeczniki i porcelanowe bombki, dzięki którym wyczarujemy świąteczną atmosferę w naszych wnętrzach.

Zapraszamy do salonu Rosenthal na pierwszym piętrze, gdzie czekają najpiękniejsze domowe inspiracje.

do góry