United Colors of Benetton w nowej odsłonie | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

United Colors of Benetton w nowej odsłonie

06.04.2017
Data zakończenia: 17.04.2017

podstronaunited_colors_of_benetton

7 kwietnia nastąpiło otwarcie salonu United Colors of Benetton w nowej lokalizacji, w Domu Mody Klif w Warszawie. Do nowej przestrzeni wprowadzony został najnowszy koncept marki – On Canvas. Salony łączą teraz tradycję z nowoczesnym designem i technologiami. Nowy koncept ukaże bieżącą kolekcję marki w bardzo niecodzienny sposób.

United Colors of Benetton to największa włoska sieć sklepów, która od ponad 50 lat zachwyca oryginalnością i kolorystyką swoich projektów. Pełna strategia wizerunkowa firmy i plan jej dalszego rozwoju narodziły się podczas zawodów olimpijskich w Rzymie, w 1960 roku. Podziwiając różnorodność kulturową, hałas i kolory, w głowie Luciano Benettona, założyciela firmy powstał pomysł na rzucający się w oczy, kolorowy wizerunek firmy.

Dziś Benetton wyróżnia się wyjątkowym konceptem wnętrza sklepów – On Canvas.
Nowy układ to przedstawienie ewolucji sklepu i połączenie jego historii z nowoczesnością. Oferuje on innowacyjną strukturę, zaprojektowaną w taki sposób, aby była funkcjonalna
i dynamiczna.

Nowa koncepcja sprawia, że produkt staje się najważniejszym elementem, który dominuje przestrzeń sklepu. Siła koloru oraz ponadczasowe projekty sprawią, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do nowego salonu United Colors of Benetton w Domu Mody Klif w Warszawie!

do góry