WKRÓTCE OTWARCIE J&JOY! | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

WKRÓTCE OTWARCIE J&JOY!

28.03.2018
Data rozpoczęcia: 28.03.2018 | Data zakończenia: 30.04.2018

received_10214715441860547

Od kwietnia w Domu Mody Klif w Warszawie salon otwiera belgijska marka J&Joy. Swój oryginalny design przekłada ona na casualowe kolekcje wykonane z najwyższej jakości tkanin.

J&Joy to marka wywodząca się z Belgii. Założona w 2006 roku oferowała jedynie męskie koszulki polo. Jednak duże zainteresowanie projektami sprawiło, że firma dynamicznie się rozwinęła rozbudowując kolekcje o propozycje dla kobiet i dzieci. Oryginalny design i najlepsza jakość materiałów sprawiły, że marka szybko stała się rozpoznawalna na rynku europejskim. Po Francji, Włoszech czy Szwajcarii nadszedł czas na Polskę.

J&Joy trafia w gust osób, które nie idą na kompromis w kwestii jakości wykonania i dbałości o detale. Stanowi kwintesencję mody premium w casualowym wydaniu. Kolekcje zapewniają komfort i styl, są wyważone i projektowane z myślą o współczesnych hedonistach. J&Joy czasami prowokuje, czasami jest skromniejsza, ale zawsze stawia na dobrą zabawę i radość – nazwa przecież zobowiązuje. A bogata kolorystyka i autentyczność projektów to główne wyróżniki marki.

Salon J&Joy znajdować się będzie na pierwszym piętrze Domu Mody Klif w Warszawie.

do góry