Zima w wydaniu premium | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Zima w wydaniu premium

27.11.2017
Data rozpoczęcia: 27.11.2017 | Data zakończenia: 27.12.2017

podstrona_Sportofino-1

Stylowy wygląd obowiązuje niezależnie od sezonu. Postaw na ciepły i wygodny outfit i nie rezygnuj
z modnego looku. Wybierz światowe marki oferujące jakość i wzornictwo na najwyższym poziomie.

Kolekcje marki Peuterey znakomicie odzwierciedlają filozofię brandu – codzienną funkcjonalność  popartą ponadczasowym designem. Proste linie i klasyczna kolorystyka to propozycja dla osób, które cenią komfort i nieprzerysowaną modę. W salonach S’portofino znajdziemy przede wszystkim kurtki, które sprawdzą się każdego dnia i w każdej sytuacji.

Kultowa marka Woolrich w swoich kolekcjach łączy jakość, modne wzornictwo i wieloletnią tradycję. Znak rozpoznawczy brandu to przede wszystkim zimowe parki, które oryginalnie stworzone z myślą o mieszkańcach północnej Alaski szybko stały się światowym bestsellerem. Kurtka wykonana z lekkich, nowoczesnych materiałów uzupełni zimową garderobę zarówno pań jak i panów.

Włoska marka obuwia Montelliana od 1965 roku znana jest przede wszystkim z zaawansowanych technologicznie górskich butów. Wykorzystując zapożyczone z tradycji norweskiej techniki ręcznego wytwarzania obuwia oraz naturalne materiały zapewnia jakość, wygodę i trwałość. Nieoczywista kolorystyka będąca odpowiedzią na światowe trendy zachwyci trendsetterów ceniących na równi komfort i modny wygląd.

Wszystkie marki znajdziesz w multibrandowym salonie S’portofino, który dedykowany jest modzie sportowej. Charakteryzuje się wysublimowanym połączeniem stylu i funkcjonalności tak na co dzień, jak i podczas aktywności sportowej. Wyselekcjonowane światowe brandy oferują sportowy szyk w stylu high-fashion.

 

do góry