Zosia Ślotała w Domu Mody Klif | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Zosia Ślotała w Domu Mody Klif

06.11.2017
Data rozpoczęcia: 06.11.2017 | Data zakończenia: 30.11.2017

podstrona

Ekskluzywne ubrania dla dzieci Petite Maison już od listopada są dostępne w Domu Mody Klif. Markę zdążyły już pokochać kobiety, matki z całej Polski, dla których unikatowość i wyjątkowość, a także dbałość o detal i kunszt wykończenia są priorytetem.

Petite Maison to niepowtarzalne ubranka dla dzieci, które powstały z pasji do mody stylistki Zosi Ślotały. Petite Maison jest tym samym kolejną dziecięcą marką premium, która poszerza ofertę Domu Mody Klif.

Propozycja marki jest bardzo szeroka, od sukienek i garniturów na wyjątkowe okazje, takie jak chrzciny czy śluby, po okrycia głowy czy pelerynki. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Stawiamy na naturalne tkaniny, takie jak , jedwab, szyfon czy len, aby kontakt ze skórą dziecka był jak najbardziej delikatny – mówi właścicielka marki Zosia Ślotała.

Ubranka dla dzieci Petite Maison to projekty stawiające na tradycję i ponadczasowy styl w myśl zasady, że ważne i piękne okazje wymagają specjalnej oprawy. Słodkie sukienki zdobione koronką, kwiatowymi aplikacjami, tiulem, haftami oraz kryształowymi paskami. Całość utrzymana w tonacji pastelowej. Ta oferta znakomicie wpisuje się w potrzeby klientów Klifu. – Chcę aby wyjątkowe stoisko Petite Maison w Domu Mody Klif było miejscem, gdzie klientki, wymagające mamy, znajdą wszystko co da radość i wygodę ich maluchom – dodaje  Zosia Ślotała.

Niebawem stylistka zaprezentuje nową świąteczną kolekcję: piękne retro sukienki z delikatnej wełny dla dziewczynek oraz kamizelki i muszki dla chłopców. Dom Mody Klif, to jedyny sklep w Polsce, gdzie mamy będą mogły kupić dla swoich maluszków wyjątkową ekskluzywną kolekcję kaszmirów. W asortymencie będzie można znaleźć  zarówno malutkie rękawiczki i buciki jak i marynarki dla chłopców i urocze ponczo dla dziewczynki.

Petite Maison to marka, która jest projektanckim debiutem Zosi Ślotały, inaugurowana w marcu br. Od momentu wprowadzenia można było ją kupić tylko w sklepie online. Teraz także w Domu Mody Klif.

do góry