Źródło młodości dla skóry z marką LIERAC PARIS | DOM MODY Klif – Warszawa
Sklepy
Inspired by fashion

Źródło młodości dla skóry z marką LIERAC PARIS

17.05.2017
Data rozpoczęcia: 17.05.2017 | Data zakończenia: 21.05.2017

podstrona_Lirec

Od 18 do 21 maja otwarte będzie stoisko Lierac Paris w Domu Mody Klif. W ciągu czterech dni, w godzinach od 12.00 do 18.00, będzie można skorzystać z nieodpłatnego badania skóry oraz profesjonalnych dermokonsultacji. Produkty marki Lierac dostępne są w drogerii SUPER-PHARM, a w ciągu czterech dni na cały asortyment marki obowiązywać będzie rabat w wysokości 20% oraz mini-gratisy! 

LABORATOIRES LIERAC PARIS to francuska marka dermokosmetyków, która wyspecjalizowała się w zwalczaniu niedoskonałości skóry twarzy i ciała oraz oznak starzenia się. Ich techniki kosmetyczne, w niedługim czasie, stały się światowym punktem odniesienia. Konsekwentnie rozwijająca się marka łączy piękno i przyjemność z udowodnioną skutecznością najnowszych technologii. Innowacyjne formuły bazują na wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach aktywnych w wysokich koncentracjach i najnowszych patentach biotechnologicznych. Niezwykle zmysłowe konsystencje preparatów LABORATOIRES LIERAC PARIS przynoszą komfort i przyjemność stosowania, a ich zapachy podkreślają kobiecość.

Zapraszamy do skorzystania ze zmysłowej oferty stoiska Lierac Paris w Domu Mody Klif w Warszawie oraz zakupów produktów marki w drogerii SUPER-PHARM.

do góry