20. jubileusz Klif

28.05.2019 Wydarzenia

Z okazji wyjątkowego jubileuszu, Galeria Klif w Warszawie wyrusza w sentymentalną podróż w  czasie, zapraszając wszystkich odwiedzających do wspólnej zabawy. Już 25 Maja w przestrzeni Klif odbędzie się cykl jubileuszowych aktywności, podczas których na chwilę powrócimy do szalonych lat 90. Liczne konkursy, prezenty za zakupy, atrakcje tematyczne oraz wyjątkowe spotkania w specjalnej strefie Glam Studio – prowadzonej przez wizażystkę Magdalenę Pieczonkę i Fashion Studio –  kierowane przez stylistę Grzegorza Blocha, to tylko niektóre z propozycji. Jubileusz odbędzie się pod hasłem „Klif łączy pokolenia”, którego zwieńczeniem będzie recital Sławka Uniatowskiego. Wszyscy miłośnicy mody będą mogli skorzystać także ze specjalnych rabatów podczas NOCY ZAKUPÓW.

KONKURS JUBILEUSZOWY

Tegoroczne obchody jubileuszu rozpocznie internetowy konkurs o nazwie „Złap Metamorfozę z Klifem, który będzie motorem napędowym sentymentalnej podróży o dwie dekady wstecz zaplanowanej na dzień 25 Maja. Sam konkurs potrwa od 20 Maja do 16 Czerwca, a jego uczestnicy będą mieli szansę wygrać metamorfozę wraz z osobą towarzyszącą pod okiem profesjonalistów.

Więcej o konkursie oraz regulamin akcji już w poniedziałek 20 Maja na fanpage FB Galerii Klif.

KLIF FASHION SPOTS

25.05 podczas wydarzenia jubileuszowego, w przestrzeni Galerii Klif, będzie można aktywnie zaangażować się w prowadzone atrakcje. W wybranych miejscach powstaną strefy tematyczne inspirowane szalonymi latami 90., gdzie odwiedzający będą mogli zobaczyć między innymi stylizacje nawiązujące do trendów charakterystycznych dla tej dekady. Dodatkowo powstanie unikalna ramka „selfie” do zdjęć pamiątkowych. Klienci odwiedzający każdy z punktów tematycznych po zebraniu ukrytych słów oraz ułożeniu z nich hasła, będą mogli odebrać drobny upominek w punkcie Concierge umiejscowionym na poziomie 0.

KLIF OTWARTY NA NOWE DOŚWIADCZENIA

25 maja odbędzie się także oficjalne podsumowanie przeprowadzonych działań oraz szeregu aktywności otwierających rok jubileuszu Galerii Klif. Tego dnia otwarte zostanie Glam Studio z udziałem najpopularniejszej polskiej wizażystki Magdy Pieczonki oraz Fashion Studio kierowane przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych stylistów w polskim show-biznesie – Grzegorza Blocha. Oboje przeprowadzą warsztaty, podczas których odwiedzający będą mieli niebywałą okazję na zapoznanie się z ewolucją trendów na przestrzeni ostatnich 20 lat.

KLIF ŁĄCZY POKOLENIA

Obchody 20. jubileuszu Galerii Klif w Warszawie uświetni wieczorny koncert słynnego polskiego wokalisty i autora tekstów Sławka Uniatowskiego, pod hasłem „Klif łączy pokolenia”. Podczas recitalu artysta zaprezentuje piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, który przed laty koncertował w warszawskiej Galerii Klif. Ponadczasowe piosenki Wodeckiego w nowej aranżacji Uniatowskiego są symbolem łączenia pokoleń i zachętą do wspólnego celebrowania wyjątkowego jubileuszu. Jubileuszowy koncert rozpocznie także Noc Zakupów, podczas której będzie można skorzystać ze specjalnych rabatów na zakupy w Galerii Klif.

Pośród zaplanowanych atrakcji znajdują się między innymi:

14: 00 – 20: 00 – KLIF Glam & Fashion Studio z Magdą Pieczonką i Grzegorzem Blochem

– prezentacja projektów Glam & Fashion Studio, dotycząca nowych atrakcji w Galerii Klif;

– omówienie trendów fashion/beauty w blokach tematycznych, lata 90., Millenium, współczesność;

– prezentacja kolekcji najemców oraz sztuczki modowe z Grzegorzem Blochem;

– prezentacja trików w makijażu z Magdą Pieczonką oraz warsztat wizażu;

– konkursy tematyczne, konkursy muzyczne oraz poczęstunek

– wydawanie prezentów za zakupy*

20: 00 – 21: 00 – Koncert Jubileuszowy Klif z udziałem Sławka Uniatowskiego

21: 00 – 23: 00 – Jubileuszowa NOC ZAKUPÓW

*ilość prezentów ograniczona, regulamin akcji będzie dostępny w punkcie Concierge na poziomie 0 w pobliżu fontanny.