Nowy salon marki

27.11.2018 Aktualności

Gdzie szukać doświadczenia włoskich mistrzów szewskich i bogatej tradycji rozwijanej przez pokolenia? Koniecznie w salonach Baldinini. Ta rodzinna marka, która powstała w 1910 roku, od prawie stu lat wyznacza trendy i doskonali swoje propozycje dla wymagających klientów. Jest rozpoznawalna i często wybierana nie tylko przez Włochów, ale także przez kochających modę i wysoką jakość klientów na całym świecie.
Produkty Baldinini wyróżniają się przede wszystkim wyrafinowaną elegancją, którą doskonale czują włoscy mistrzowie, ale też wygodą. Marka znakomicie łączy najnowsze trendy, najlepsze materiały z innowacyjnymi pomysłami. Filozofia marki Baldinini jest oparta na oferowaniu klasyki, podejmowaniu nowych wyzwań, awangardzie oraz nowoczesności. Projekty Baldinini są tworzone z wielkiej pasji. Włoska marka tworzy kolekcje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Marka oprócz butów, posiada w ofercie także akcesoria damskie i męskie, w tym torby i torebki, które są idealnym dopełnieniem wielu stylizacji
W salonie Baldinini dostępnych jest wiele modeli butów z wyjątkowych kolekcji marki. Klienci znajdą tu buty na co dzień oraz idealne na wyjścia wieczorowe. Szpilki, botki, kozaki, buty na koturnie, obuwie sportowe – wszystkie wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół.
Salon znajduje się na poziomie 1. Zapraszamy!