Bezpłatne męskie konsultacje modowe

23.10.2018 Wydarzenia

Data rozpoczęcia: 27.10.2018

Data zakończenia: 28.10.2018

Styl biznes, casual, a może sportowy? Na kolację, konferencję czy półformalne spotkanie w klubie golfowym? Niezależnie od okazji dobrze dobrany strój sprawia, że czujesz się nie tylko bardziej pewny siebie ale jesteś też postrzegany jak profesjonalista. Konsultacje modowe z Krzysztofem Łoszewskim to kolejna propozycja przygotowana specjalnie dla klientów Domu Mody Klif.

Dla wielu mężczyzn wyjście na zakupy to prawdziwy koszmar. Szeroki wybór krojów koszul, czy garniturów może być jednak Twoim największym sprzymierzeńcem ważne by wiedzieć jak z tego wszystkiego skorzystać.

Konsultacje modowe przygotowane przez Krzysztofa Łoszewskiego to idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny niezależnie od wykonywanego zawodu. Specjalista od stylu i trendów, autor programów edukacyjnych dla najlepszych szkół biznesowych doradzi jak łączyć wzory, kolory czy jaki krój marynarki najlepiej odpowiada Twojej sylwetce. Podczas indywidualnego 90 minutowego spotkania dowiesz się jak odpowiednio dobrać strój do okazji czy spotkania biznesowego, a do tego będziesz miał okazję zrobić potrzebne zakupy pod okiem profesjonalisty.

Czasem kilka małych rzeczy może zbudować zupełnie nowy strój czy efektowny styl z rzeczy które już masz w swojej szafie. Łączenie elementów klasycznych ze sportowymi dodatkami pokaże ci jak łatwo za pomocą akcesoriów przygotować swój profesjonalny wizerunek na cały dzień.
Jeśli nadal nie jesteś przekonany wykorzystaj tę okazję by zabłysnąć przed ukochaną! W końcu świetny styl to Twoja indywidualna wizytówka. A może na modową konsultację przyjdziecie razem?

Data konsultacji: 27 – 28.10 od 10:00 do 18:00

Zapisy na konsultacje w Punkcie Concierge + 48 22 118 92 82

Krzysztof Łoszewski stylista, wykładowca, projektant, kreator mody i stylu. Twórca kostiumów do filmów, przedstawień teatralnych i operowych, znawca trendów i specjalista od wizerunku. W swojej wieloletniej karierze współpracował zarówno z czołowymi magazynami mody jak i szkołami i kancelariami prawniczymi, wykładał na Akademii Dyplomatycznej czy Akademii Spraw Międzynarodowych. Autor książki DRESS CODE. Tajemnice męskiej elegancji.