Jarmark Produktów Regionalnych

20.02.2019 Aktualności

Klienci Domu Mody Klif poszukują tego co najlepsze. Stawiają też na to co zdrowe i smaczne. Dlatego już od 21 lutego zapraszamy na pierwszą w tym roku odsłonę Jarmarku Regionalnego, gdzie będzie można kupić produkty tradycyjne, naturalne i pochodzące z różnych regionów kraju.

Rosnąca wiedza i świadomość konsumencka dotycząca zdrowego żywienia i wartości produktów spożywczych powoduje, że warszawiacy chcą mieć pewność, że to co kupują jest zdrowe i pochodzi ze sprawdzonych źródeł.

W ofercie Jarmarku pojawią się m.in. aromatyczne, znakomite wędliny z Podlasia, kurpiowskie pieczywo na zakwasie, wędzone ryby z krainy tysiąca jezior, miody z kieleckich łąk, kwiatowe i spadziowe oraz szeroki wybór serów: słynne sery korycińskie, góralskie i długodojrzewające. Poza tym smakosze będą mogli nabyć przetwory owocowe, chałwę sprowadzaną z Turcji i oliwki.

Zapraszamy już od 21 lutego do 2 marca na zakupy na Jarmarku Regionalnym, który dla Państwa wygody będzie cyklicznie pojawiał się w przestrzeni Klifu na parterze.