Jarmark Świąteczny
w Domu Mody Klif

06.11.2018 Aktualności

Data rozpoczęcia: 13.11.2018

Data zakończenia: 17.11.2018

Najsmaczniejsze Święta w Domu Mody Klif

Świąteczny okres to moment kiedy kuchnia zamienia się w miejsce, w którym powstają magiczne smaki i niepowtarzalne potrawy. Pachnące wypieki, ryby, schab ze śliwką czy przygotowywany jedynie na tę okazję charakterystyczny kompot z suszu – to na te specjały czekamy cały rok! Spraw, aby w tym roku smakowały jak jeszcze nigdy dotąd.

Od 13 listopada Dom Mody Klif zaprasza na Jarmark Świąteczny, którego pyszna oferta pozwoli stworzyć niezapomniane świąteczne potrawy. Wyśmienite wyroby wędliniarskie, ryby, sery, polski chleb na zakwasie i regionalne miody staną na Twoim stole zachwycając wszystkich gości. Rzemieślniczo przygotowywane przysmaki to połączenie tradycyjnej receptury i najwyższej jakości. Przypomnij sobie jak smakowały prawdziwe święta jakie pamiętasz z dzieciństwa i pokaż najmłodszym domowe, autentyczne smaki.

Stwórz świąteczną atmosferę w swoim domu dzięki przysmakom, które przywołują na myśl najsmaczniejsze wspomnienia albo już teraz zacznij próbowanie naszych specjałów!
Zapraszamy na Jarmark Świąteczny w terminach 13 – 17 listopada i 27 listopada – 23 grudnia w godzinach 09:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty oraz 09:00 – 20:00 w niedziele handlowe. Stoiska ustawione będą na parterze przy wejściach od strony parkingu poziomowego.