Jubileuszowa wystawa Bogner White Cube w Domu Mody Klif

05.10.2018 Wydarzenia

10-lecie marki S’portofino to wyjątkowa okazja nie tylko dla firmy, ale także dla jej Klientów. Z tej okazji we współpracy z kultową narciarską marką Bogner przygotowana została wystawa Bogner White Cube. Już od 10 października, do poniedziałku 29 października goście Domu Mody będą mogli obejrzeć wyjątkową kolekcję White Cube, zamkniętą w piękne kapsułowe ekspozytory ustawione na scenie.
Dla marki Bogner stok narciarski to wybieg ze wspaniałą publicznością – tylko do nas należy decyzja czy zasiądziemy na widowni, czy zostaniemy główną gwiazdą pokazu. Tegoroczna linia White Cube to pochwała wolności, sportowej nuty, nowoczesnej formy i klasycznej kolorystyki. Króluje śnieżna biel, wyjątkowe detale i precyzyjne wykończenie.
Kreatywność projektantów marki Bogner od lat jest doceniana przez narciarzy na całym świecie. Prawie 90-letnie doświadczenie, wyznaczanie coraz to nowych kierunków rozwoju, ciągłe odświeżanie pojęcia „sportowa moda” to z pewnością jej wizytówka.
Historia S’portofino od początku związana jest z produktami tej marki. Projekty narciarskie Bognera zadebiutowały w S’portofino dokładnie 10 lat temu. Do dziś są chętnie wybierane przez miłośników białego szaleństwa.
Wraz ze zbliżającym się sezonem narciarskim, rodzącymi się planami na zimowy wypoczynek zapraszamy do poszukiwania inspiracji na wystawie White Cube. Już teraz pragniemy wprowadzić wszystkich w klimat aktywnego wypoczynku na ośnieżonym stoku.
Kolekcja jest dostępna w salonie S’portofino oraz na www.sportofino.com