Klif Kultura

17.09.2020 aktualności

Data zakończenia: 30.09.2022

Zbliża, porusza, bawi

Dom Mody Klif, stanowi wyjątkową enklawę na mapie Warszawy, łącząc w sobie kameralną przestrzeń spotkań, zakupów oraz wydarzeń artystycznych. Szczególnie teraz, gdy po dłuższej przerwie, świat artystów ponownie powoli rozkwita, zapraszamy wszystkich do włączenia się w projekt Klif Kultura. Przed nami wiele wyjątkowych wydarzeń oraz inicjatyw nawiązujących do kolaboracji, których efekt już niebawem będzie widoczny zarówno w przestrzeni Domu Mody Klif, jak i w mediach społecznościowych marki.

Projekt Klif Kultura, to wystawy, współpraca z teatrami, operą, scenami artystycznymi, muzeami, a także niezależnymi artystami. Zaangażowanie Domu Mody Klif oraz kultywowanie tradycji artystycznej wpisanej w DNA marki ma charakter symboliczny, który kształtuje dialog pomiędzy marką, a jej klientami.

Klif Kultura to nie tylko aktywne włączenie się Domu Mody Klif w życie artystyczne stolicy, a także szereg aktywności pro-sprzedażowych, mających na celu wsparcie instytucji kultury, których głównym celem jest wspieranie artystów niezależnie od pokolenia.

Wydarzenia w ramach projektu:

WYSTAWA malarstwa „Art. & More”  
Miejsce: Dom Mody KLIF, poziom +1
Wystawa dostępna w godzinach od 10.00 do 20.00

Dom Mody Klif prezentuje #KLIFING – ŁĄCZY NAS SZTUKA!