La Perla Beauty Concept w Domu Mody Klif

10.04.2018 Aktualności

Data rozpoczęcia: 01.04.2018

Data zakończenia: 31.05.2018

La Perla Beauty Concept w Domu Mody Klif

15 marca w Domu Mody Klif otworzyła się La Perla Beauty Concept. Kilkunastoletnie doświadczenie i zamiłowanie do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie pielęgnacji i medycyny estetycznej jest już dostępne dla wszystkich naszych gości w nowatorskiej formie.

Klinika La Perla w Domu Mody Klif to zupełnie nowa koncepcja usług beauty, jaką znaleźć będzie można na warszawskiej mapie urodowej. Świadomość szybkiego tempa życia i jednocześnie wysokich wymagań klientów zaowocował stworzeniem kompleksowego i skutecznego menu zabiegowego od marca dostępnego dla Klientów Domu Mody Klif. Nieinwazyjne odmładzanie, autorskie zabiegi pielęgnacyjne czy modelowanie ciała to tylko niektóre pozycje bogatej oferty kliniki. W odpowiedzi na aktualne trendy, La Perla oferuje naszym gościom także profesjonalną stylizację brwi i rzęs oraz lunchowe zabiegi upiększające. Wystarczy wstąpić na chwilę między lunchem, a zakupami i oddać się w ręce profesjonalistów.
Specjalnie dla Klientów naszego centrum, klinika przygotowała premierowe zabiegi dedykowane diagnozie stanu skóry i okolicy oczu: LA PERLA SKIN Diagnosis i ALL FOR EYES.

Klinika La Perla to synonim piękna, najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz zaawansowanej kosmetyki hi-tech. Przekonaj się już dziś!