Magazyn Domu Mody Klif – jubileuszowe wydanie

04.09.2018 Aktualności

Jesienne wydanie Magazynu Klif po raz 50. trafiło do rąk klientów.
Pierwszy własny magazyn Dom Mody Klif wydał 19 lat temu. Był to numer przygotowany na Gwiazdkę w 1999 roku. Prezentował ofertę butików, które znajdowały się w Klifie, by ułatwić klientom wybór świątecznych prezentów i karnawałowej kreacji. Od samego początku redakcja Magazynu duży nacisk kładła na modę. Treści dostępne na stronach czasopisma skupione były na aktualnych wydarzeniach z pokazów i wybiegów, ale łączone z kolekcjami, które można znaleźć w salonach w Klifie.

Wydawnictwo, prowadzone wzorem najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych domów handlowych z Europy, przez wiele lat wyróżniało Klif na rodzimym rynku centrów handlowych, który mógł pochwalić się czasopismem trafiającym bezpośrednio rąk do klientów.

Magazyn Klif od początku był redagowany i składany w formie pisma modowego z elementami lifestylu. Czytelnik znajdzie w nim zdjęcia z sezonowej sesji wizerunkowej i lookbookowej, które Dom Mody Klif produkuje wiosną i jesienią. Twórcy Magazynu troszczą się o jego atrakcyjną zawartość. Od 2001 roku zaczęły pojawiać się w nim własne kompozycyjne sesje zdjęciowe. A o ich jakość dbają profesjonalni i znani styliści, fotografowie, wizażyści. Im zawdzięczamy niepowtarzalne zdjęcia z udziałem polskich modelek.

Na przestrzeni lat dla Magazynu pracowali m.in. Aldona Karczmarczyk, Marcin Tyszka, Mateusz Stankiewicz, Adam Pluciński, Daniel Jaroszek, a przed obiektywem stanęły top modelki, m.in. Patrycja Gardygajło, Natalia Chmielik, Kamila Szczawińska, Karolina Wąż czy Renata Kaczoruk.

W ciągu swojej dziewiętnastoletniej historii Magazyn otrzymał liczne wyróżnienia i nagrody. Tylko w ostatnich latach dwukrotnie przyznano mu Złote Szpalty Roku – ważne wyróżnienie rynku custom publishing.