Magiczne Święta
w Domu Mody Klif

26.11.2018 Aktualności

Zacznij Święta z Domem Mody Klif. Przygotuj się do nich w spokoju i niespiesznej atmosferze, dzięki której poczujesz prawdziwą magię tego niezwykłego czasu. Odwiedź nas, skorzystaj
z naszych świątecznych usług i zrelaksuj się w przy filiżance aromatycznej kawy w otoczeniu pięknych świątecznych dekoracji.

Święta to równie wyjątkowy jak pracowity okres. Aby został zapamiętany jak najpiękniej wymaga starannych przygotowań i czasu. Wybór wymarzonych prezentów dla najbliższych czy godziny spędzone nad świątecznym menu potrafią przysłonić wyjątkowość tych kilku dni w roku. Pragniemy, aby moment przygotowań był dla Ciebie także chwilą relaksu i aby wszystkie świąteczne obowiązki mogły zostać wypełnione w jednym miejscu.

Świąteczna magia zaczyna się w kuchni, dlatego już od 27 listopada zapraszamy na Jarmark Świąteczny, którego pyszna oferta pozwoli stworzyć niezapomniane świąteczne potrawy. Wyśmienite wyroby wędliniarskie, ryby, sery, tradycyjny polski chleb i regionalne miody staną na Twoim stole zachwycając wszystkich gości. Stwórz świąteczną atmosferę w swoim domu dzięki aromatom
i smakom, które przywołują na myśl najsmaczniejsze wspomnienia. Pachnące wypieki z polskim miodem czy ryba po grecku to smaki, które zapamiętacie na długo.

W salonach Domu Mody Klif znajdziesz także upominki, które na długo pozostaną w pamięci obdarowywanych. Luksusowa pielęgnacja dla mamy, stylowa torebka dla siostry i designerski dodatek dla miłośnika pięknych wnętrz, u nas znajdziesz nieograniczone propozycje świątecznych podarków. A ponieważ pięknie zapakowany prezent cieszy jeszcze przed jego otrzymaniem, już niedługo tradycyjnie jak co roku, w Domu Mody zagości punkt pakowania prezentów, w którym zadbamy o wyjątkową prezentację Twoich upominków.

Już czujesz magię Świąt? My także! Do zobaczenia w Domu Mody Klif.