Nikt tak nie zna kobiet jak Joseph Ribkoff – otwarcie 29 września

19.09.2018 Wydarzenia

Joseph Ribkoff – marka, która często gości na okładkach magazynów lifestylowych na całym świecie i lansowana jest przez influencerki od Singapuru po Sztokholm już ponad 60 lat zdobywa serca kobiet. Od 29 września do szyldowego salonu marki zaprosi Dom Mody Klif.

Dom Mody Klif to wyselekcjonowane marki, które mają ugruntowaną pozycję na modowym rynku, a niejednokrotnie są unikalne w skali kraju. Nowe salony wprowadzane do centrum szybko trafiają w gusta klientów i zdobywają ich uznanie, dlatego dobierane są z wielką uwagą. Już 29 września oferta Klifu powiększy się o kolejną mocną i lubianą markę modową – Joseph Ribkoff, której butik znajdzie się na pierwszym piętrze. Będzie to kolejny unikalny salon z modą premium.
Od 1957 roku Joseph Ribkoff z powodzeniem projektuje kolekcje dla pań, które prowadzą bardzo aktywny styl życia. Od początku istnienia marka i jej kolekcje stale się rozwijają, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom i potrzebom dzisiejszych kobiet. Dzięki temu wszechstronnemu podejściu Joseph Ribkoff dziś ma status jednej z wiodących marek kanadyjskiej branży modowej. Od prawie 60 lat pracuje na zaufanie klientek na całym świecie, obecny jest już w ponad 64 krajach.
Co charakteryzuje markę? Przede wszystkim formalne sukienki jakich poszukują kobiety biznesu czy pracownice biur. Oddzielne kolekcje tworzone są na specjalne okazje. To niezwykle kobiece kreacje wykonane z dobrych gatunkowo tkanin. W ofercie znajdziemy zarówno sukienki koktajlowe, suknie wieczorowe, jak i linię casual.
Projekty tej kanadyjskiej marki zawsze odzwierciedlają zrozumienie trendów w modzie w połączeniu z preferencjami klientek. Ten przepis na sukces z pewnością docenią również Polki.