NOWA JAKOŚĆ FITNESS

18.06.2020 aktualności

Unikalny wymiar treningu!

Amerykańska sieć fitness z unikatową formułą treningów od sierpnia w Klifie.

HIIT w rytmie serca

Orangetheory Fitness oferuje grupowy, 60 minutowy, interwałowy trening całego ciała (HIIT). Trening realizowany jest pod okiem certyfikowanego trenera, z wykorzystaniem autorskiej technologii monitoringu pracy serca w czasie rzeczywistym. Poprzez zastosowanie pulsometrów, trening dostosowywany jest do indywidualnych możliwości każdego ćwiczącego, niezależnie od jego wieku, płci czy aktualnej kondycji.

Trzecie, butikowe studio Orangetheory Fitness w Domu Mody Klif, tak jak pozostałe studia na całym świecie, zostało wyposażone w specjalnie opracowane dla marki water rowery, bieżnie Life Fitness i sprzęt do treningu funkcjonalnego, w tym taśmy TRX, bosu czy ab-dolly.

W myśl idei fitness concierge, klubowicze mogą liczyć nie tylko na trening dopasowany do ich potrzeb, ale także na bezpłatny dostęp do konsultacji z trenerami, nielimitowane pomiary składu ciała z wykorzystaniem nowoczesnych systemów wag, analizy wyników, a także wspierające, indywidualne podejście. Cechy te, w połączeniu z charakterystycznym i niepowtarzalnym modelem samego treningu, przyczyniły się do tego, że Orangetheory Fitness w ciągu 10 lat od powstania, podbiło serca już niemal miliona osób w 24 krajach.

Otwarcie studia 22.08.2020 r.  

Wszystkich zainteresowanych zapisami na bezpłatne treningi próbne zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +22 250 28 30

Dom Mody Klif prezentuje # KLIFING – NOWY WYMIAR TRENINGU!

Orangetheory Fitness
Telefon: