Nowe Marki w Domu Mody Klif

06.05.2021 aktualności

Data zakończenia: 30.09.2022

Karl Lagerfeld oraz JOOP w Domu Mody Klif 

Klienci Domu Mody Klif od maja 2021 r moga skorzystać z unikalnej oferty butiku Private Klub, który dołączy do grona salonów oferujących modę premium.

Pośród marek znanych ze światowych wybiegów w ofercie butiku pojawiły się m.in. kolekcje sygnowane logiem Karl Lagerfeld oraz JOOP!.

Kwintesencją oferty butiku Private Klub jest marka Karl Lagerfeld, której przedstawiciele kontynuują kultową wizję i estetykę założyciela – projekty łączą tradycję ze współczesną estetyką.

Brand celebruje kolosalny dorobek twórczy Karla Lagerfelda i przedłuża dzieło życia legendarnego projektanta. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z marką, butik Private Klub posiada w ofercie unikalne serie kolekcji.

Umożliwia także dostarczenie niemalże każdego produktu, sprowadzanego na indywidualną prośbę klienta.

Zamiłowanie do mody oraz stylu, pozwoliło reprezentantom butiku angażować się w organizację profesjonalnych pokazów mody oraz koordynację profesjonalnych sesji zdjęciowych
do magazynów modowych. W myśl, że pewne zasady nie powinny być łamane, Private Klub, oferuje jakość oraz styl, które zarówno w modzie, jak i biznesie są ponadczasowe.

Salon znajduje się na poziomie +1 w bliskim sąsiedztwie LG Brand Store.

#Klifing |NewIsComing!

Karl Lagerfeld
Telefon: 502 100 103