Nowy salon SEVENTY

19.09.2018 Wydarzenia

Zdefiniuj nadchodzącą zimę stylem proponowanym przez Seventy. Nowy salon tej liczącej ponad 40 lat włoskiej marki dołączył do najemców Domu Mody Klif. Kolekcja podyktowana stylem casual ze sportowym akcentem jest idealna na nadchodzącą wełniano-tweedową część sezonu.

Marka Seventy została założona w 1970 roku i od początku wyróżniała się na rynku mody. Propozycje, które w niespotykany sposób łączą wygodę z odważnym krojem, to ubraniowe deklaracje miłości do stylu i jakości. Ubrań, a zwłaszcza total looków od Seventy nie może zabraknąć w garderobie żadnej miłośniczki czy wielbiciela mody. W salonie w Domu Mody Klif warto szukać propozycji zarówno dla pań jak i panów. Jakie są najnowsze kolekcje Seventy? Klienci mówią o marce, że jest to „ekscentryczny akt łączenia stylu vintage, pop-artu i futurystycznych akcentów”.  

Seventy woman postanawia ubrać współczesną kobietę, która uwielbia nosić kolekcje
z wysokiej jakości materiałów i ciekawie skrojone. Jej styl pasuje do codziennego życia: propozycje Seventy noszone od rana do wieczora nigdy nie tracą uroku. A akcesoria, uzupełniające ubrania, mogą pomóc w scharakteryzowaniu stroju, dzięki czemu są bardziej klasyczne na co dzień i bardziej eleganckie na porę wieczorową. Najbardziej kultowe propozycje marki to okrycia: od płaszcza wzbogaconego futrzanymi detalami po kurtki puchowe, bardziej praktyczne, ale równie eleganckie.  

Kolekcja Seventy man obejmuje zarówno garnitury szyte, jak i dzianinowe. Podobnie jak linia damska, kolekcja męska przenosi wartości marki na różnych odbiorców według wieku, charakteru czy narodowości. Dbałość o jakość, skupienie się na klientach i ich potrzebach – od elementów opartych na gorących trendach do elementów ponadczasowych, a jednocześnie funkcjonalnych – to dwie kluczowe wartości Seventy doceniane przez panów.

Nowo otwarty salon marki znajdzie się na poziomie zero.