P.E Nation nareszcie w Polsce! Wyłącznie w S’portofino

23.04.2019 Aktualności

Dwie doświadczone i mocno związane z modowym światem kobiety, australijski luz, ogromna miłość do aktywności i wielka pasja tworzenia. Z tej mieszanki powstała marka P.E Nation, dla której Pip Edwards i Claire Tregoning, szybko znalazły pewne miejsce na trudnym rynku ekskluzywnej odzieży sportowej.

Sukces P.E Nation tkwi w specyficznym stylu, który odpowiada zarówno miłośniczkom sportu, jak i fankom nowoczesnych ubrań utrzymanym w duchu mody ulicznej. Domeną marki jest wyrazistość połączona z jakością, wygodą i niepodrabialnym charakterem, który można określić mianem aktywnego streetwearu.

P.E Nation chętnie nawiązuje do kultowej stylistyki minionych dekad, wykorzystuje więc dresowe dzianiny, mocno oldschoolowy jeans i kroje rodem z lat 80. i 90. Całość podkreśla intrygującą geometrią z dużą dawką kolorystycznego kontrastu. Sylwetki P.E Nation, choć często sięgają po chłopięce przeskalowania, są niezwykle kobiece, silne i nowoczesne. Dzięki takim rozwiązaniom, Pip i Claire, bardzo szybko zdobyły serca pasjonatek mody i sportu z całego świata.

Kolekcja P.E Nation jest dostępna w salonach S’portofino.

S’Portofino
Telefon: 22 244 14 07