Salon Doroty Goldpoint w Domu Mody Klif

17.04.2018 Aktualności

Data rozpoczęcia: 17.04.2018

Data zakończenia: 30.06.2018

Ta wiadomość ucieszy wszystkie miłośniczki eleganckiej i mody autorskiej. Od 14 kwietnia oferta Domu Mody Klif w Warszawie poszerzona została o butik projektantki Doroty Goldpoint. Jej pełne naturalnego wdzięku kolekcje klientki cenią za kobiecość i wygodę. A sukces projektów potwierdzają tłumnie przybywające na pokazy gwiazdy i przedstawiciele show-biznesu.

W salonie Doroty Goldpoint w Domu Mody Klif dostępna jest najnowsza kolekcja. W sezonie wiosna/lato 2018 projektantka postawiła na inspiracje afrykańską sawanną. Lekkie ubrania w kolorach khaki stanowią nawiązanie do pierwszej kolekcji pret-a-porter w stylu safari, zaprezentowanej przez Yves Saint Laurent’a w latach 60.. W kolekcji znajdują się długie jedwabne suknie, tuniki i sukienki z jedwabno-lnianego żakardu tkanego we wzór roślinny, klasyczne szmizjerki, kurtki typu safari jacket czy modne w tym sezonie szorty. Dzięki tej kobiecej linii ubrań i dodatków tego lata miasto nabierze wyjątkowo soczystych barw i nasycone będzie klimatem rozpalonej słońcem sawanny.

Elegancja i luksus w wydaniu Goldpoint stworzone są do noszenia na co dzień. Niezależnie od okazji służbowej czy prywatnej, pory dnia i pogody w nowym salonie Doroty Goldpoint w Domu Mody Klif z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Szukaj go na poziomie 1, obok Kliniki La Perla.