Salon S’portofino w nowej aranżacji

10.09.2018 Aktualności

Klienci warszawskiego salonu S’portofino w Domu Mody Klif już mogą zapoznać się z nowymi kolekcjami swoich ulubionych marek. Od 10 września salon ponownie zaprasza prezentując ofertę w odświeżonych i przearanżowanych wnętrzach.

W odświeżonym salonie S’portofino klienci znajdą ponad 80 marek premium o charakterze sport-fashion. Miłośnicy aktywnego wypoczynku i luksusowej wersji trendu athleisure właśnie w S’portofino najchętniej poszukują nowych kolekcji. Nowo otwarty salon to w stu procentach nowe propozycje sportowe oraz narciarskie na sezon AW 2018, które wyeksponowane są w przebudowanej nowoczesnej przestrzeni.
Odświeżony salon marki to nie tylko piękne wnętrze, ale przede wszystkim nowe funkcjonalności.
W salonie do dyspozycji klientów oddane są dwa ekrany dotykowe, które pozwalają na dokonanie zamówień on-line. Jeśli Klient nie znajdzie wymarzonej rzeczy w salonie może poszukać i zamówić ją za pomocą ekranu.

W ofercie S’portofino w Domu Mody Klif znajdują się między innymi kolekcje włoskich brandów Aeronautica Militare, Chervo, Deha czy Moon Boot, niemieckiego Bognera, austriackiego Sportalmu czy najszersza oferta narciarskich modeli japońskiej marki Descente. Nie brakuje także niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które często dostępne są w Polsce wyłącznie w S’portofino.