S’portofino i On Running otwierają sezon biegowy

29.03.2019 Aktualności

Zacznij sezon biegowy od wizyty w salonie S’portofino w Domu Mody Klif!

Wiosna tuż tuż, dlatego S’portofino, prezentując najnowsze produkty profesjonalnej marki On Running, zachęca do wyjścia na biegowe trasy.

On Running otwiera zupełnie nowe horyzonty wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki doskonałej wiedzy na temat anatomii biegania oraz potrzebie znajdowania unikatowych, wciąż bardziej funkcjonalnych rozwiązań, marka szczyci się pozycją lidera wśród producentów profesjonalnego obuwia i odzieży sportowej.

Innowacyjne podejście do kwestii bezpiecznej amortyzacji stopy, widoczne nie tylko w specjalistycznej konstrukcji podeszwy, ale także w wykorzystywaniu unikatowych materiałów sprawia, że obuwie On Running jest najlepszym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardzo doświadczonych biegaczy. Aktualny sezon rozpoczyna gorąca premiera nowego modelu butów biegowych – Cloudswift, które doskonale sprawdzają się na długich i wymagających trasach. Jednak On Running to nie tylko obuwie, to także tworzona z najwyższej jakości, specjalistycznych tkanin, lekka i oddychająca odzież, zapewniająca komfort niezależnie od warunków atmosferycznych.

Salon S’portofino zaprasza do poznania najnowszej kolekcji marki OnRunning.

Zapraszamy do salonu na pierwszym piętrze!

S’Portofino
Telefon: 22 244 14 07