Sprawdź, co kryje Klif?

03.07.2019 Wydarzenia

Prezenty za zakupy

W lipcu Galeria Klif, premiuje regularne zakupy! Sprawdź, co kryje Klif i poznaj naszą wyjątkową ofertę! Tylko teraz, realizując zakupy w lipcu, klienci odwiedzający nasze centrum będą mogli otrzymać upominek za zakupy. Każdy tydzień będzie zaskakiwać innymi promocjami! Regularne zakupy, to także wyjątkowa szansa na wygranie oryginalnych nagród. Wystarczy zdobyć naszą ulotkę, zbierać naklejki za zakupy oraz wypełnić zadanie konkursowe. Do wygrania wyjątkowe pakiety przeżyć dla dwojga (więcej informacji tutaj: https://klif.pl/aktualnosci/stworz-diament-galerii-klifkonkurs)

Tydzień 1 i 2 | FASHION & GLAM CELEBRATION 

Pierwsze dwa tygodnie lipca to czas dla wszystkich, którzy cenią modę i podążają za nią w kreowaniu swojego stylu. Dla prawdziwych fashion & beauty lovers Galeria Klif przygotowała specjalną ofertę, w ramach której za każde wydane 400 zł. czeka prezent w postaci „beauty box”, a za zakupy powyżej 600 zł Klienci otrzymują kartę upominkową w wysokości 100 zł. 

Tydzień 3 | MUSIC CELEBRATION 

W trzecim tygodniu lipca na odwiedzających czekają iście artystyczne przeżycia pod hasłem KLIF | SCENA OTWARTA. Dzięki temu pasjonaci sztuki oraz muzyki będą mogli rozkoszować się dźwiękami popularnych utworów granych przez pianistów Galerii Klif. W tym tygodniu Galeria Klif będzie premiować zakupy specjalna ofertą, gdzie Klienci za zakupy w kwocie minimum 400 zł, otrzymają vouchery do lokali gastronomicznych na kwotę 50 złotych, a za wydanych minimum 600 złotych, taki voucher do restauracji będzie miał wartość 100 złotych. 

Tydzień 4 | SHOPPING CELEBRATION 

Przyjemności chodzą parami! Dlatego w ostatnim tygodniu lipca Galeria Klif zachęca wszystkich do zakupów w towarzystwie! W ramach puli prezentów za zakupy, do zdobycia będą vouchery nie tylko do lokali gastronomicznych, ale i do lokali usługowych. Wartości voucherów wynoszą odpowiednio 50 oraz 100 złotych zależnie od progu zakupowego 400 lub 600 złotych. Wspólne wyjście na kawę, a może wizyta u manicurzystki? Każdy może odkrywać Klif, tak jak lubi.

Prezenty za zakupy będą wydawane w punkcie Concierge na poziomie 0 od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 20:00 oraz w sobotę od 12:00 do 20:00 – ilość prezentów ograniczona 

Regulamin akcji TUTAJ