Sezon jesień/zima
2018

16.08.2018 Aktualności

Nadchodzący sezon jesień/zima 2018 zapowiada się wyjątkowo energetycznie i różnorodnie. Bogactwo kolorów, faktur i wzorów opanowały tegoroczne kolekcje najlepszych domów mody, których projekty znajdziesz właśnie u nas. Poznaj najnowsze trendy prosto z wybiegów w kameralnej atmosferze Domu Mody Klif.
W tym sezonie przedłużamy lato. Mocna magenta i neonowa zieleń to nieoczywiste barwy na chłodniejsze dni, które dodają energii. Nieco bardziej zimowe w charakterze, będą kroje oversize i warstwowa moda „na cebulkę”, którą będziemy nosić na co dzień. Wieczorową porą, z szafy wyciągniemy skórzane sukienki i garnitury w damskim wydaniu połączone z mieniącymi się butami.
A to nie koniec modowej listy. Przegląd wszystkich obowiązujących trendów znajdziesz wśród kolekcji polskich i zagranicznych domów mody takich jak Elisabetta Franchi, Twin-Set czy Eva Minge, które znajdziesz tylko u nas. Wraz z nadchodzącym sezonem, Klif przywita także nowe marki, m.in. salon Seventy, włoskie Emporio Armani i J&Joy, a także kanadyjski brand Joseph Ribkoff.
W nowy sezon pragniemy wejść jeszcze piękniejsze. Dlatego oprócz najmodniejszej stylizacji, u nas znajdziesz także unikalne marki beauty, dzięki którym zadbasz o właściwą pielęgnację i wyjątkowy makijaż. Może nowy sezon zainspiruje Cię do spróbowania zupełnie nowego look’u? A jeśli zmiana aury oznacza dla Ciebie także zmiany w Twoim otoczeniu, zacznij od swoich wnętrz! W naszych salonach z pewnością otrzymasz nie tylko dawkę inspiracji, ale i fachowych porad.