Święto szalonych okazji
w Galerii Klif – wyjątkowe ceny szyte na miarę każdego!

21.11.2019 Aktualności

Data rozpoczęcia: 29.11.2019

Data zakończenia: 30.11.2019

Black Friday to święto mody w wyjątkowych cenach. Spędź je w Galerii Klif i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi stylistami do zadań specjalnych, dzięki którym każdy zakup będzie pełen rabatów!

Czas zimowych wyprzedaży to idealny moment na odświeżenie swojej garderoby i wzbogacenie jej o najpiękniejsze kolekcje polskich i światowych projektantów. 29 i 30 listopada odwiedź Galerię Klif i zasmakuj mody w najwyższym wydaniu i okazyjnych cenach, sięgających nawet -50%.

A jeżeli w poszukiwaniu wyprzedażowych perełek potrzebujesz inspiracji lub wsparcia, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z dedykowanymi stylistami Klif, dostępnymi na miejscu w ramach Fashion Studio. Z ich wsparciem zyskasz zarówno idealną stylizację, jak i cenę, szytą na miarę swoich oczekiwań. 🙂

Odwiedź Galerię Klif w Warszawie 29 i 30 listopada i razem z nami świętuj zakupowe szaleństwo!

Po więcej wyprzedażowych inspiracji zapraszamy także na media społecznościowe Galerii Klif w Warszawie: Facebook i Instagram, na których na bieżąco pojawiają się modowe propozycje przygotowane przez naszych stylistów. Zapisy na konsultacje z wybranym stylistą możliwe są za pośrednictwem strony: klif.pl/klifstudio.