Twinset Milano kolekcja jesień-zima 2018/19

13.08.2018 Aktualności

Inspiracją do stworzenia zimowej kolekcji TWINSET stały się kobiety leadera Rolling Stones – Mick’a Jaggera. Piosenkarka i aktorka Marianne Faithfull, modelka i aktywistka Bianca Jagger, wreszcie zmysłowa Jerry Hall – każda bezsprzecznie piękna, z silną osobowością, niezapomniana. Każda pozostawiła swój ślad, nie tylko w świecie mody.

Nostalgia za latami 70. to już przeżytek. W ekscytującym dialogu pomiędzy romantyzmem 
i seksapealem króluje uczucie luksusowej zabawy, nowoczesny splendoru. Jest to gra przeciwieństw, która łączy kroje męskie z kobiecymi, mini z oversize oraz bieliznę i stroje wieczorowe bez ustalonych reguł i schematów. Wszystko zostało odzwierciedlone 
w precyzyjnie zarysowanych liniowych sylwetkach, grach długości i transparentności, patchworku, aplikacji z pereł, kokardek, mikro-ćwiekach oraz haftach.

Podobnie jak 
w chińskich pudełkach, kolekcja złożona jest z kilku mniejszych kolekcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej wyjątkowości pod hasłem „Od 8. rano do 8. wieczorem” i „Więcej niż wypoczynek”, natomiast zamknięciem jest wyraźny „wieczór” – elegancka linia, którą również można zaprezentować w wersji dziennej.

Paleta kolorów to naturalne odcienie, takie jak beż, karmel z intensywnymi odcieniami pomarańczy i fioletu z dodatkiem czerni i bieli.
W linii akcesoriów znalazły się torby na ramię w dwóch wersjach sztywnej i miękkiej. Torba Bea Bag wyróżnia się zapięciem motylkowym, została wykonana zarówno ze skóry jaki tkanina rozjaśnionej złotem. Wśród butów są płaskie z paskiem w kostce, buty w stylu Texas 
z ozdobnym szwem, żakardowe botki, botki ze stożkowym obcasem i czółenka.