Wielkie otwarcie La Marqueuse

02.10.2017 Aktualności

Data rozpoczęcia: 02.10.2017

Data zakończenia: 31.12.2017

7 października został otwarty nowy salon z biżuterią La Marqueuse. Polska marka zaprezentowała w nim niepowtarzalne kolekcje, które spełniają wymagania, zarówno pod względem wykonania jak i wzornictwa.

Marka La Marqueuse stworzona została przez kobiety i dla kobiet. Jej założycielki swoją miłość do pięknych rzeczy wyrażają w oryginalnych projektach biżuterii. Ich wyjątkowe pomysły początkowo powstają na papierze, aby później nabrać realnych kształtów w rękach doświadczonych jubilerów, którzy z rzemiosła uczynili prawdziwą sztukę. To, co wyróżnia La Marqueuse, to unikatowe wzornictwo oraz dbałość o estetykę produktów. Wyjątkowa wrażliwość projektantek na otaczający mikroświat znajduje odzwierciedlenie w biżuterii tworzącej sześć odmiennych kolekcji. Spośród proponowanych pierścionków, zawieszek i kolczyków każda kobieta odnajdzie linię najlepiej wyrażającą jej osobowość.

Dom Mody Klif w Warszawie nie bez powodu został wybrany na miejsce powstania flagowego salonu La Marqueuse. Obie marki dzielą wspólną definicję wyszukanej elegancji, a potrzeby klienta stawiają na pierwszym miejscu.

Salon La Marqueuse zaprasza do odkrycia oryginalnych dodatków w szlachetnej formie na parterze Domu Mody Klif.