A JAK ANNA DELLO RUSSO

06.10.2012 Alfabet Mody

Liu Jo (Centrum Klif Gdynia, Centrum Klif Warszawa).

4 października do wybranych sklepów marki H&M trafi kolekcja wyszukanych akcesoriów projektu Anny Dello Russo – ekscentrycznej i niezwykle wpływowej stylistki i dyrektor ds. mody japońskiego „Vogue’a”.Linię pełnych przepychu, lśniących złotym blaskiem i krzyczących kolorami dodatków promuje zabawny teledysk „Fashion Shower”, w którym „strażniczka mody“ udziela kilku złotych zasad dotyczących tej dziedziny sztuki.

Czołową dewizą stylistki (którą ona sama skutecznie stosuje, kompletując własna garderobę) brzmi: styl tworzą wyjątkowe dodatki i biżuteria. To właśnie one pozwalają podkreślić własną osobowość. Można pokusić się o polemikę z Anną Dello Russo. Te z pań, które wolą jednak zaufać wyroczni, powinny wybrać się do H&M po spektakularne gadżety, masywną złotą biżuterię wysadzaną barwnymi kamieniami i ekstremalnie wysokie szpilki lub poszperać w sklepach w poszukiwaniu innych dodatków utrzymanych w stylu gwiazdy. Łatwo je rozpoznać po złotym blasku i ultramodnym w tym sezonie barokowym przepychu. I pamiętajcie: dodatków nigdy nie jest za dużo! Kiedy je wszystkie na siebie założycie, nie czujecie się komfortowo? Trudno! „Jeśli jest ci wygodnie, nigdy nie zrobisz wrażenia”.

anna della russo kolaż

bransoletka: Deni Cler (Centrum Klif Gdynia, Centrum Klif Warszawa), torebka: Patrizia Pepe (Centrum Klif Gdynia, Centrum Klif Warszawa), buty: Caterina (Centrum Klif Gdynia, Centrum Klif Warszawa),