APETYT NA CZERWIEŃ

12.01.2016 Lekcja stylu

Zmysłowa, gorąca, kusząca, energetyczna… czerwień to kolor kobiecości, seksapilu i życia. Jako najmocniejsza z barw ma patent na uwodzenie. Załóżcie coś rubinowego i rozpalajcie do czerwoności!

Nic na mężczyzn nie działa tak, jak czerwone ubranie, makowe usta lub karminowy dodatek. „Efekt czerwonej sukienki” potwierdzają nawet badania – na tak odzianą kobietę mężczyźni reagują rozszerzonymi źrenicami, przyśpieszonym pulsem i podwyższonym ciśnieniem. Jeśli akurat macie apetyt na flirt, przyda Wam się czerwona sukienka (Marciano Guess, Versace, Mohito, Hera, Solar). Zapewniamy, że zadziała na 100%!

Marciano Guess (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Versace Collection (Dom Mody Klif w Warszawie), Solar (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jednak czerwień to nie tylko kolor miłości. To także barwa energii i fizycznej siły. Działa jak amulet, gdy jesteśmy zmęczeni i wyczerpani psychicznie. W takich sytuacjach załóżmy coś czerwonego: ognista karminowa bluzka (Max Mara) pobudzi nas do życia, rozweseli i zachęci do aktywności. Intensywny pąsowy odcień to także sposób na rozgrzewkę: w chłodne dni przyda się nam makowa kurtka (Napapijri, Liu Jo), sweter (Tommy Hilfiger) lub choćby szalik.

Max Mara (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Napapijri (Dom Mody Klif w Warszawie), Tommy Hilfiger (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Wtajemniczeni w lecznicze właściwości barw szepczą nawet, że czerwień działa terapeutycznie. Ponoć najlepiej mieć przy sobie prawdziwy rubin (W.Kruk, Yes). Możemy też zainwestować w masywny karminowy naszyjnik czy długie, dekoracyjne kolczyki (Scallini), które wspaniale sprawdzą się w szalone noce karnawału.

W.Kruk (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Scallini (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Yes (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Wybieracie się na randkę? Na topie jest bielizna z rubinowej lub makowej koronki (Chantelle, H&M). Nieocenionym, energetyzującym nabytkiem jest zawsze czerwona szminka (Douglas, Sephora). Ten jeden, jedyny detal – makowe usta – wystarczy, aby dodać Wam pewności siebie i zagwarantuje, że randka zakończy się sukcesem.

Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Chantelle (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Perfumeria Quality Missala (Dom Mody Klif w Warszawie), Douglas (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)