APRES SKI

11.01.2017 Lekcja stylu

Stylowo na stoku, trendy po zejściu z niego. Chcemy wyglądać atrakcyjnie w każdej sytuacji. Wiedzą o tym projektanci i przyłożyli się do pracy. Moda après-ski jest zgodna
z najnowszymi trendami, wygodna i świetnie sprawdza się na spacerowych ścieżkach kurortów narciarskich.

SIMPLE, LIU JO, PINKO
Przygotowując stylizację après-ski do wyboru mamy mnóstwo modeli kurtek. Są wśród nich lekkie, krótkie (Adventure Sports), ale też długie, obszerne, puchowe (Marella). Większość z nich jest pikowana. Niemało ma futrzane elementy (Hexeline). Bardzo modne są w tym sezonie bezrękawniki – koniecznie wykonane z futerka (Pinko). Narzucone na ciepły sweter (Pennyblack) nadają stylizacji szyku i klasy. Projektanci proponują również swetry o grubych splotach. Mile widziane są norweskie czy alpejskie motywy (Benetton). Unikamy jednak kontrastowych zestawień kolorów. Ma być delikatnie, szlachetnie i nonszalancko.
Moda apres-ski lubi biel i błękity. Z mody nie wychodzą szarości i srebro. Biel dominuje również wśród kurtek, choć tu często pojawiają się też delikatne beże (Liu Jo). To samo dotyczy dodatków. Stawiamy na jasne czapki i szale, a także galanterię. Wyjątek stanowią właściwie tylko torby czy rękawiczki wykonane ze skóry. A i w tym przypadku preferowane są delikatne, stonowane odcienie brązów (Gino Rossi).

ADVENTURE SPORTS, ADVENTURE SPORTS, BENETTON
Już od kilku sezonów wśród obowiązkowych modeli butów są kozaki stylizowane
na górskie traperki (H&M). Wykonane z zamszu sprawdzają się nie tylko w górskich pejzażach. Modele o długości do kolana, to must have tej zimy również w stylizacjach miejskich! Zakładamy je do legginsów i krótkich futerek (Pinko).