B JAK BOHOBOCO, CZYLI WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O LUKSUSOWEJ MARCE

28.01.2014 Alfabet Mody

Projektanci – Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach

Choć historia BOHOBOCO nie jest długa, bo pierwsza kolekcja szerokiemu gronu zaprezentowana została
w 2009 roku podczas polskiego tygodnia mody w Łodzi, marka już cieszy się ogromną popularnością. Renomę zdobyła głównie dzięki gwiazdom, bo na początku to przede wszystkim one sięgały po kreacje duetu młodych projektantów – Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha – z myślą o imprezach branżowych i wielkich wyjściach.

Edyta Herbuś

Wśród wiernych fanek BOHOBOCO są m.in. Agnieszka Cegielska, Katarzyna Zielińska oraz Małgorzata Kożuchowska, które regularnie fotografowane są w strojach marki. Ubrania BOHOBOCO wybierają również stylistki i redaktorki czołowych magazynów o modzie. Można je było podziwiać m.in. w Glamour, Fashion Magazine, Sukcesie czy Kmagu.

Agnieszka Cegielska, Edyta Olszówka, Małgorzata Kożuchowska

Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim są świetnie skrojone i wykonane z miękkich tkanin najwyższej jakości. Utrzymane w duchu minimalizmu i w stonowanej kolorystyce (dominuje biel, beż, czerń i odcienie szarości, od czasu do czasu przełamane intensywną barwą np. kobaltem), są więc bardzo praktyczne i uniwersalne. W dodatku każdy może znaleźć coś dla siebie, bo projektantom przyświeca idea,
by miksować inspiracje zaczerpnięte z największych europejskich stolic mody, umiejętnie łączą więc nowojorski luz z londyńską awangardą i paryską elegancją.

BOHOBOCO (Dom Mody Klif w Warszawie)

Look w stylu BOHOBOCO warto przypieczętować odpowiednim zapachem – BOHOBOCO No 1, czyli pierwszymi perfumami marki. Ambasadorką kompozycji czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej, białego piżma, drzewa cedrowego i wanilii jest aktorka, Marta Żmuda-Trzebiatowska. Zobaczcie kampanie z jej udziałem:

http://www.bohoboco.com/pl/galeria-video.html

BOHOBOCO (Dom Mody Klif w Warszawie)

Po kreacje BOHOBOCO wybierzcie się do Domu Mody Klif w Warszawie. Tam, przy nastrojowej muzyce i bez pośpiechu, spokojnie będziecie mogły wybierać, przymierzać…

Autor: Magdalena Zawadzka